KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 7451025
nr 745 1025
Gouache
W. A Lidquist, tjädrar, signerad, motivets mått: 29x38
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 mars 2012
kl 19:38:19
2/3 11:35:25
150 kr
4/3 23:16:18
Gouache